Outsiders

Forum gildii

Ogłoszenie




Rekrutacja Otwarta




#1 2012-01-26 21:21:32

Alberto

Gość

Alberto - podanie

1. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz czy w pełni go akceptujesz? TAK

2. Podstawowe informacje :
- Nick z Gry: Alberto
- Klasa: DK
- Specjalizacja: TANK (z możliwością zmiany, jeżeli będzie tego wymagała gildia)
- GS: 3k
- Profesje: minnig/skinning
- Kontakt: albert89@neostrada.pl

3. Powiedz nam kilka zdań o sobie: 25-letni obywatel Rzeczypospolitej, który po wieloletnim wkuwaniu pracuje skromnie jako sprzedawca w elektromarkecie, co dowodzi ze nie warto sie uczyć. Mieszka w Rzeszowie, a w WoWa gra od patcha 1.12. Interesuje się elektroniką i snookerem.

4. Na jakich serwerach oraz w jakich gildiach poprzednio grałeś/aś?: Andeeria od początku istnienia tamtego serwera, od patcha 1.12 do 3.3.5. Gram wyłącznie pve, nawet prosze nie szukac we mnie partnera do aren czy cos ;p. Od TBC jeden z zalozycieli gildii pve "PvE Addicted", raidowalismy wszystko co bylo aktywne (od wotlka Naxx, Onyxia, OS, pare bossow na Uldu, VoA).

5. Jakie są Twoje oczekiwania wobec nas? Co chcesz osiągnąć poprzez dołączenie do nas?: Jestem nowy na tym serwerze, nie wiem jakie gildie prezentuja poziom, poszukuje gildii która ma system DKP lub podobny (wg mnie to najbardziej sprawiedliwe) oraz raiduje najlepiej wieczorami. Chce po prostu milo spedzic czas z tym, co lubie najbardziej.

6. Czy zapoznałeś/aś się z taktykami na obecne rajdy?: Jak w pkt 4, te co rajdowalem to na pamiec.

7. Rajdujemy po 18:00 do późnych godzin wieczornych oraz weekendy od 12-22.: Tu najwiekszy mankament bo pracuje po 12h dziennie od 9.00 do 21.00 ale tylko 2-3 razy w tygodniu a pozostale dni mam wolne, dlatego nie wiem, jak w danym tygodniu wypadnie mi praca a jak wolne.

8. Czy posiadasz sprawny mikrofon i możesz go używać? Jak najbardziej.

9. SS z ekranu logowania oraz statystyk postaci. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 2432d.html

 

#2 2012-01-29 13:46:48

Veleandrean

Gość

Re: Alberto - podanie

W koncu jakis dk tank ja jestem na tak co do gearu ubierze sie szybko na naxxie 10

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl